Autamme yrityksiä välittämään työntekijöistään entistä enemmän

Missiomme on auttaa yrityksiä välittämään työntekijöistään entistä enemmän aktiivisen ja käytännön toimenpiteisiin saakka ulottuvan työkykyjohtamisen kautta. Palvelumme keskiössä ovat hyvinvoiva, motivoitunut ja työkykyinen työntekijä sekä osaava ja välittävä esimies. Visionamme on olla Suomen johtava työkyvyn johtamiseen erikoistunut toimija, jonka ansainta perustuu saavutettuihin ja mitattaviin asiakashyötyihin kuten sairaspoissaolojen vähentymiseen. Näin varmistamme aidon win-win-win -asetelman, jossa hommat tehdään yhdessä ja hyöty jakautuu tasaisesti.

Asiakaslupauksemme lunastamisessa meitä auttaa emoyhtiömme Talentree Oy, jonka huippuunsa viritetty ja kehittämiseen intohimolla suhtautuva moniosaajatiimi tuo lisäkäsiä sinne, missä niitä milloinkin kaivataan.

Ota yhteyttä ja jutellaan, miten sinun organisaatiosi työkykyjohtaminen viedään seuraavalle tasolle!

Tiimi

Johanna Huhta
Toimitusjohtaja
0505825061 johanna.huhta@well3.fi Tutustu!
Antti Haapakorva
Hallituksen puheenjohtaja
044 0567 444 antti.haapakorva@talentree.fi
Mikko Satuli
Senior Advisor
mikko.satuli@talentree.fi Tutustu!
Kaisa Kohtamäki
Kasvun sparraaja
040 135 3649 kaisa.kohtamaki@talentree.fi
Olli Paavola
Kasvun sparraaja
050 5877 626 olli.paavola@talentree.fi
Suvi Kohisevankoski
Kasvun sparraaja
040 748 3454 suvi.kohisevankoski@talentree.fi
Roosa Sutinen
Trainee
roosa.sutinen@well3.fi Tutustu!
Kami Launonen
Sisällöntuottaja
kami.launonen@well3.fi

Toimipisteet

Kuopio

Puijonkatu 23, 2. krs 70100 Kuopio

Käynti torin laidalta,
Kauppakeskus Sektorista

Laskutusosoite

Well3 Oy, Y-tunnus: 2975797-1

 

Verkkolaskut

Pyydämme ensisijaisesti toimittamaan laskut yritykseemme verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoite: 003729757971
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

 

Skannaus sähköpostitse

Voitte myös lähettää PDF-formaatissa olevia laskuja sähköpostilla. PDF-muotoiset laskut voi lähettää osoitteella:
29757971@scan.netvisor.fi

Tarkemmat ohjeet

Paperiset laskut

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:

Well3 Oy
29757971
PL 100
80020 Kollektor Scan

Tarkemmat ohjeet